Reprezentanti ČR školy taekwondo ITF Sillla Kolín

Ing. Radka Heydušková (roz. Dlouhá), V. Dan

Trenérská licence 1. třídy, hlavní trenér školy Silla, bývalá členka a později i trenérka národní reprezentace taekwon-do ITF

Edita Černá (roz. Morkovcová), I. Dan

 

Marcel Heydušek

Ing. Marcel Heydušek, III. Dan

Trenérská licence 3. třídy, od roku 2008 je člen České národní reprezentace, kde soutěží v kategorii veteránů 40 až 49 let.

Martina Kopecká, III. Dan

K Taekwon-Do ITF jsem se dostala díky letáčku vyvěšenému na své základní škole. Bojová umění mě vždy zajímala, proto jsem neváhala a ještě v týdnu jsem se zašla podívat na trénink, který se mi zalíbil. Od té doby jsem začala pravidelně docházet. Do státní reprezentace jsem se dostala na počátku roku 2009 a ještě v témže roce složila zkoušku na I.Dan. Taekwon-Do mi dalo spoustu zkušeností, zážitků a hlavně přátel.

Jan Radina, II. Dan

Od roku 2008 se aktivně věnuje závodění a svými výsledky se dostal roku 2010 do reprezentace ČR. V současné době kromě vlastního tréninku pomáhá jako asistent při trénincích všech skupin.

Michal Vavrinec, I. Dan

Ke cvičení mě přihlásila maminka, abych se dokázal lépe ubránit na ulici. Současně s tkd rekreačně hraji volejbal, a teď už jen občas florbal. Zkoušky na technický stupeň I. Dan jsem konal 11. prosince 2011. Nevím přesně, ale v STM jsem působil asi od roku 2009, a v září 2011 jsem byl pozván do reprezentace. V ní jsem působil až do konce roku 2015.

Petra Jíchová, I. Dan

Už od malička jsem se chtěla věnovat nějakému bojovému sportu. Když mě rodiče v devíti letech vzali na ukázkovou hodinu školy Silla, bylo rozhodnuto. První závody jsem absolvovala v roce 2011, kde jsem si poprvé stoupla na stupně vítězů. Od té doby se aktivně účastním závodů. Na konci roku 2015 jsem úspěšně složila zkoušky na I. Dan a byla jsem vybrána do reprezentace ČR.

Veronika Černovská, I. Dan

Od mala jsem dělala různé sporty a v deseti letech jsem se přes kamarádku dostala do oddílu Silla, kde jsem zůstala dodnes. Od roku 2011 jsem se začala zúčastňovat závodů. Ve středisku talentované mládeže jsem byla od roku 2012 a v roce 2014 jsem byla vybrána do České státní reprezentace.

Mikuláš Kuna

David Kopecký

Jan Král

Veronika Kokášová

Martin Hvězda

Pavla Hvězdová

 

Publikováno  August 15th, 2020