Zprávy z akcí školy taekwondo ITF Silla Kolín

Zkoušky na vyšší technické stupně v Kolíně 11.3.2011

Celkem se těchto zkoušek zúčastnilo 45 žáků z kolínského, kutnohorského a kolovratského oddílu školy SILLA. Nejvyššího hodnocení zaslouženě dosáhli Michal Vavrinec a Tomáš Doxanský, který předvedl opravdu výborný výkon a byl po zásluze takto odměněn za svojí velkou tréninkovou píli. Tomáš totiž začal cvičit až letos v lednu a byl schopen se takto dobře připravit hned na dvoje zkoušky! Takže získal z bílého pásku rovnou žlutý! Jeho cílem jak se nám svěřil je dosáhnout co nejdříve modrého pásku, který mu bude umožňovat starty ve sportovním boji na závodech. Ale těší se i na závodění v technických sestavách, ve kterých se soutěží již od žlutého pásku. Takže nejbližší závody – Mistrovství Čech – čekají nejenom Tomáše již 25.3.2011! Michal Vavrinec si také zaslouží uznání, protože on skládal zkoušky na poslední žákovský stupeň – tedy čevenočerný pásek a když jeho tréninková píle nepoleví a mohl by skládat zkoušky na I. Dan v prosinci letošního roku.  Michal je již zkušený závodník školy Silla, dále člen střediska talentované mládeže taekwondo ITF a také člen exhibičního týmu školy Silla a tak věříme, že i na „danové“ zkoušky bude stejně dobře připraven!