Zprávy z akcí školy taekwondo ITF Silla Kolín

Taekwon-Do magazín 2019, 2. díl (o škole Silla)

Český svaz Taekwon-Do ITF společně a týmem Jana Horváta a Richarda Tesaře ve spolupráci s celoplošnou TV Sport5 připravují v také v roce 2019 pro všechny zájemce o moderní korejské umění sebeobrany taekwon-do ITF televizní čtvrtletník, který Vám vždy v patnácti minutách přinese 3 zajímavé reportáže z prostředí českého taekwonda ITF.
V jeho letošním 2. dílu se můžete těšit na profil velmi úspěšné středočeské školy Taekwon-Do ITF Silla z Kolína, jedné s našich mnoha sdružených škol ve středních Čechách.
Ve druhé reportáži si budete moci krátce vychutnat atmosféru letošního mistrovství České republiky barevných pásků (kup) v taekwondu ITF, které se uskutečnilo v termínu 10. - 12. května 2019 v nové atletické hale v Ostravě.
V poslední, třetí reportáži, se můžete podívat na rozhovor s vedoucí a hlavní trenérkou školy Taekwon-do ITF Silla, mistryní světa v taekwondu ITF z roku 1994 a jednou z našich nejúspěšnějších českých reprezentantek, Radkou Heyduškovou (5. dan). Můžete se tak dozvědět mnoho podrobností z jejího velmi bohatého života.

Odkaz na Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=qK4npkMCZwU

Článek na svazových stránkách  taekwondo.cz:  TAEKWON-DO MAGAZÍN, 2. díl (2019) ve FULL HD

 

 

<< Zpět na předchozí stránku

Publikováno  October 15th, 2016