Zprávy z akcí školy taekwondo ITF Silla Kolín

Škola taekwondo ITF Silla na Oblastních závodech 2004

V sobotu 16.října proběhly v Praze Oblastní závody v taekwondo ITFžáků, juniorů a seniorů. Této akce se zúčastnilo téměř 150 závodníků z oddílů Prahy a Středních Čech. Trenéři naší školy Silla na tuto akci nominovali především nováčky z řad náboru, žáky se žlutými pásky, aby zde získali své první zkušenosti. Tyto závody sloužili tedy k výběru nových závodníků a zároveň jako příprava na nadcházející vrcholnou akci Českého svazu taekwondo ITFna Mistrovství České republiky, které se bude konat za tři týdny 5.-7. 11. v Brně. Ze „starších“ závodníků zde velmi dobře uspěla Ivana Vatechová (11 let), která vyhrála obě disciplíny - technické sestavy i sportovní boj a byla vyhlášena nejúspěšnější závodnicí. Velmi pěkný výkon zde předvedl i Jan Šteiger (13 let). Ten rovněž vyhrál sportovní boj a v technických sestavách se umístil na druhém místě. Naši nováčci si také nevedli vůbec zle. V kategorii žáků se žlutým páskem Martin Hvězda i Daniel Vatecha postoupili do druhého kol a velikou radost nám udělaly i žákyně. Jitka Houzarová se umístila na třetím místě a Kateřina Simbartlová po velmi pěkném výkonu podlehla až ve finále. Našim závodníků blahopřejeme a přejeme hodně úspěchů do dalšího cvičení.