Zprávy z akcí školy taekwondo ITF Silla Kolín

MČR v taekwondo ITF 2019 - naše škola Silla celkově na 4. místě!

Přinášíme první část fotografií z prvního dne Mistrovství České republiky v taekwondo ITF konané ve Sportovním centru Nymburk 9. a 10. listopadu 2019. Doufáme, že velké množství fotografií dostatečně přiblíží těm co tam nebyli nebo připomenou těm co byli přítomni anebo se dokonce aktivně zúčastnili napínavé okamžiky těchto závodů.

Při slavnostním zahájení mistrovství byly vyhlášeny výsledky letní fotosoutěže s taekwondo ITF tématikou, kde fotografie členů naší školy zvítězily jak v divácké soutěži tak také získaly první tři místa od odborné poroty, kterou byli členové rady Českého svazu taekwondo ITF. A naše škola Silla skončila celkově čtvrtá (!) v této nejvyšší a rekordně obsazené (396 závodníků z 30 škola taekwondo ITF) celorepublikové soutěži, když naši závodníci vybojovali celkem 16 zlatých, 7 stříbrných a 12 bronzových medailí a také obdrželi dva poháry pro nejúspěšnější závodníky svých kategorií!

První z nich získal ziskem jedné zlaté (technické sestavy) a jedné stříbrné medaile (sportovní boj) v kategorii mladších žáků Hieu Trang a druhý se ziskem dvou zlatých (technické sestavy a sportovní boj) a jedné stříbrné medaile (speciální techniky) získala Petra Heydušková. Dalším obrovským úspěchem dokumentovaným v tomto fotoalbu byla zlatá medaile v technických sestavách týmu žákyň, přičemž naše děvčata zvítězila také ve sportovním boji týmů!

O jednu z opravdu velmi překvapivých zlatých medailí se svým perfektním výkonem postarala v technických sestavách pro 1. dan naše reprezentantka a juniorská mistryně světa ve sportovním boji Petra Jíchová. Zatímco ve sportovním boji její vítězství (byť již prvně v seniorské kategorii) nebylo až takovým překvapením, tak vítězství v technických sestavách pro 1. dan bylo pro samotnou Petru opravdu velkým šokem. A její nefalšovaný údiv ne nepodobný nevěřícímu údivu dvojnásobné olympijské vítězky Ledecké, snad dostatečně věrně dokumentuje série fotek přibližně v poslední třetině tohoto alba :-).

Na konci tohoto fotoalba jsou fotografie dokumentující dramatický souboj ve sportovním boji naší Petry Heyduškové s favorizovanou zkušenější brněnskou závodnicí Eliškou Trčkovou, který se rozhodl až v posledních vteřinách přidaného kola ve prospěch naší závodnice.

Fotografie z následujícího průběhu mistrovství společně s popisem dalších největších úspěchů našich závodníků přidáme do několika dní, protože výběr z více jak 3000 fotografií zabere opravdu dosti času...:-)