Zprávy z akcí školy taekwondo ITF Silla Kolín

Dětská přípravka - září 2020

Od září 2020 opět rozjíždíme dětskou taekwondo ITF přípravku pro děti ve věku 4 – 6 let. Trénink bude probíhat jednou týdně v pátek od 16.00 do 17.00 hod. Hlavním cílem je zlepšení fyzické kondice (především hravou a zábavnou formou), osvojení základů sebeobrany a všeobecný koordinační rozvoj. Dětskou přípravku jsme vedli již v letech 2012 – 2017. Z tehdejších předškoláků vyrostli např. Matěj Bacílek, který se nyní připravuje na zkoušky na I. dan a nominoval se na ME žáků 2020, Richard Štěrba, Adélka Ševčíková, Nikča Missbichlerová, Petra Heydušková a mnoho dalších skvělých závodníků a závodnic, kteří vozí medaile a dělají nám radost.

Jak to na takové hodině přípravky vypadá snad dostatečně dokumentuje přiložených 20 fotografií z průběhu minulých přípravek.

Přípravka však není zaměřena výhradně na sportovně nadané děti. Máme v oddílu také hodně žáků, kterým taekwondo pomohlo v osobním životě a to především díky zlepšení fyzické kondice, disciplíně a tréninku sebeobran. Děti se tak cítí bezpečněji a zvyšuje se jim zdravé sebevědomí.

Těšíme se na všechny děti a věříme, že pro ně bude absolvování taekwondo ITF přípravky velmi přínosné a že z některých z nich vyrostou další skvělí závodníci a třeba i úspěšní čeští reprezentanti.

Pro další informace případně volejte vedoucí školy Ing. Radku Heyduškovou na tel. 732 422 393 .

<< Zpět na předchozí stránku

Publikováno  October 15th, 2016