Zprávy z akcí školy taekwondo ITF Silla Kolín

3 zlaté pro školu Silla na mistrovství ČR

O víkendu 5.-6.11.2005 proběhlo ve sportovní hale v Třeboni Mistrovství České republiky v taekwondo ITF. Na tuto vrcholnou soutěž se přihlásilo 411 závodníků z 20-ti škol z celé republiky. Po celý víkend se soutěžilo ve všech čtyřech disciplínách - technické sestavy, sportovní boj, speciální techniky a silové přerážení - a to jak v jednotlivcích, tak i v týmech. Škola Silla získala celkem 15 medailí - 3 zlaté, 4 stříbrné a 8 bronzových. „Zlatá medaile z technických sestav byla pro mě opravdu velikým překvapením „ říká 24-letý David Sikáček z Kolína a dodává “spíše jsem věřil v medaili ze silového přerážení, kde jsem nakonec skončil třetí. Pokud bych měl prozradit, co se mě honilo hlavou na stupních vítězů tak snad hlavně to, že obhájit zlatou medaili příští rok bude pro mě asi mnohem obtížnější...“ Další dvě zlaté vybojovali Jan Šteiger (14 let) ve sportovním boji a Martin Konrád (17) v technických sestavách.