Zprávy z akcí školy taekwondo ITF Silla Kolín

Pohár pro druhou nejúspěšnější školu na Třeboň OPEN 2011!

V sobotu 26. 11. 2011 se za účasti 206 závodníků z 15-ti škol nebo sportovních klubů ze 3 zemí (Slovinsko, Slovensko a ČR) konaly v Třeboni mezinárodní závody taekwondo ITF. Za naší školu byla z různých převážně soukromých a rodinných důvodů poměrně skromná účast. A až na výjimky se naše výprava sestávala především z nadějných začátečníků a mírně pokročilých. Proto jsme byli velmi mile překvapení celkovým druhým místem naší Školy taekwondo ITF Silla se ziskem celkem 9 zlatých, 5 stříbrných a 15 bronzových medailí, za které naše škola obdržela velký pohár. Navíc i na základě výkonu na těchto závodech získal další žák naší školy – Michal Vavrinec – pozvánku do výběru juniorské reprezentace přímo od hlavního trenéra Jana Mračka! Dále si zaslouží čestné uvedení alespoň naši zlatí medailisté z těchto závodů, kterými jsou: Veronika Kokášová, která navíc získala i pohár pro nejúspěšnější juniorskou závodnici, dále Pavla Hvězdová, Veronika Černovská, obě v kategorii žákyň, Martina Kopecká v kategorii juniorek, Martin Hvězda v kategorii juniorů, Mikuláš Kuna a Michal Maček v kategorii žáků.